O nás

ATREA je architektonická a projekční kancelář poskytující komplexní služby v oblasti projektování, a to od architektonického návrhu až po prováděcí dokumentaci a asistenci při realizaci stavby.

Společnost se navrhováním staveb zabývá již od roku 1991. Jsme stabilní a zkušená projekční kancelář, která má ve svém portfoliu mnoho úspěšně dokončených projektů od oblasti bytové výstavby po občanskou vybavenost. Atelier ATREA spolupracoval se společnostmi jako je Penta, CPI, Metrostav, ČSOB, Tesco, KB, ČNB, Nestlé, Central Group… a další.  Náš tým architektů a stavebních inženýrů dokáže zajistit projekt od prvního návrhu až po předání stavby klientovi jak u staveb menšího rozsahu, tak u návrhů řešících územní celky.

Mezi priority kanceláře patří odborně provedená práce začínající kvalitně zpracovaným záměrem a končící předáním bezvadného díla s důrazem na dodržení deklarovaných termínů zákazníkovi. Záleží nám na tom, aby firmou zpracované projekty byly zárukou vkusu a kvality, proto využíváme moderní a zároveň osvědčená řešení, se kterými máme pozitivní zkušenosti. Naším cílem je, aby navržené objekty přispívaly k vytváření příjemného, zdravého a obohacujícího prostředí pro nás všechny.

Věříme, že spolehlivé a solidní jednání přináší oboustrannou spokojenost.

Ing. Filip Hačkajlo, Ing. arch. Pavla Protivová, Ing. Lukáš Pechoušek, Ing. Michal Kozojed, společníci

Za více než třicet let projekční činnosti jsme navrhli a realizovali stovky projektů, které se staly nedílnou součástí našeho okolí. Rádi vytváříme a navrhujeme prostředí, v němž se pohybujeme. Klademe důraz na to, aby námi navržené projekty přispívaly ke vzniku architektonicky a esteticky kvalitního vnitřního i vnějšího prostoru k našemu životu. Snažíme se o to, aby naše návrhy kombinovaly potřebnou technickou funkčnost s ekonomičností a jednoduchostí realizace, při zachování architektonických požadavků. Jsme připraveni promítnout firemní zkušenosti do Vámi připravovaných projektů.